Vždy jsem byla vysoce citlivá a empatická duše, plná zvídavosti a zájmu o vše živé. Mít vlastní prožitky a zkušenosti, to bylo důležitější než co kdo říká nebo co se píše. Toužila jsem poznat potenciál těla, energie, poznat jak si pomoct a vést svůj život i druhé hravým, kreativním a autentickým způsobem. Mnohé modality práce s tělem a energií mě rozšířily obzor a dali podklad mému jedinečnému stylu pro pestrý prožitek z tantra masáže.

Absolvované školy, kurzy a semináre:

 

* Stres a možnosti jeho zvládaní, Práce s tělem v psychoterapii, Taneční a pohybová terapie, Rogerovská psychoterapie (2003/05, Karlova Univerzita, www.ff.cuni.cz/FF-7730.html)

* Neuro-lingvistické programování (NLP) – praktik, Institut pro NLP, s.r.o. (2006, www.nlp.cz)

* Rekvalifikační kurz pre sportovní a regenerační masáže, Reflexologie, Lifting a masáž obličeje, Breussova metoda, Indická masáž hlavy (2007, Dexter Academy, www.masaze-kurzy.cz)

* Umění doteku, Rituální tantrická masáž, joni a lingam, práce s dechem (2007, www.tantrworld.cz)

* Měsíční meditační pobyt v Osho centrum v Pune, India; Primal Rebirth therapy (2008, www.osho.com)

* 5 Elements Academy for Yoga & Ayurveda – rekvalifikační kurz ayurvédske masáže (2008, Pune, India, SHIKHA AYURVEDIC CLINIC)

* Šamanský cyklus Cesta k celistvosti Duše (2011, https://erinti.blog.cz)

* Dietologický kurz (2011, www.active-wellness.org)

* Osobní zasvětění do Reiki I.,II. (2011, www.kouzelnysvetenergie.cz)

* Pražská Vysoká škola psycho-sociálnych studií (2011/12, vzděláv.dospělých, www.pvsps.cz)

* Rituál 5. elementov (2012, www.ritual-peti-elementu.cz)

* Kauzální medicína I., Kranio-sakrální terapie (2012, Dott. Giovanni Conchin, www.color-life.cz))

* Umělcova Cesta, Julie Cameron (2013, dům os.rozvoje Maitrea)

* Awakening Terapie I. (2013, www.awakening-klinika.com)

* Psychologie zdraví a nemoci (2014, Institut psychoterapie, Praha)

* Institut výživové psychologie 2014/15 (www.psychologyofeating.com)

*  KURZ INTEGROVANÉ ENERGETICKÉ TERAPIE (IET®), 2016 (https://www.learniet.com)

* Kurz Biodynamických masáží (2016,www.pvsps.cz)

* Pránické léčení (2017, www.pranic-healing.cz)

 

A průběžně: více než 15 let spontánního tance včetně tance 5 rytmů (www.5rytmu.cz, www.schoolofmovementmedicine.com), Cchi-kung I. a II.stupeň (www.zy-qigong.cz), 

Preferuji osobní rozvoj a podporuji lidi k využití jejich potenciálu. Cením si feng-shui, buddhizmus, práci s energií, meditace, miluji hudbu, cestování, masáže a vědomý dotyk, sluníčko, přírodu, posezení s přáteli, komedie, četbu moudrých pravd, psychologii atd. ;)

Pracovala jsem i v oblasti erotických masážích a posléze rozvinula tantrické učení. Učila jsem se od nejlepších učitelů po celém světě. Pracovala jsem v zahraničí i v Praze, kde teď sídlím. Pod rukama mě prošlo tisíce spokojených klientů, žen, mužů a párů. Mým záměrem vždy ylo podoprovt holistický, terapeutický a rozvjový přístup.

Tantra nabízí rozšíření tolik potřebních kvalit - smysl pro rovnováhu, sebepéči, sebepoznání a kultivaci sex.energie. Nabízí zpomalení, prohloubení bytí, je to setkání se sám se sebou, svým tělem a energií, v bezpečném prostoru hranic a lidského tepla.

Když se vlastné tělo uvolní a dotykem se rozvibruje každý kousek, vytvoří se v těle energie vzrušení a tělo začne vylučovat hojivé a blažené endorfiny a hormony. Toužíme zažívat tyto pocity, jsou pro nás výživné, když oceňujeme schopnost těla přinášet nám potěšení. Jsme stvořeni pro tyto stavy. Podpořují zdraví a pohodu. A ve zdravém těle je i zdravý duch ;) Tantra masáž je jednou z metod..

 

Objednej si svůj prožitek se mnou na +420 778 591 380 (i WA) 

Sezení trvá zhruba 2hod a je za 5 tisíc Kč.