SEXUÁLNÍ ESENCE

Sexualita - tvořivost

Sexuální energie evokuje naše narození a je jednou z nejmocnějších energií v nás. Tato energie se v lidském organismu ukládá u mužů ve varlatech a u žen ve vaječnících. Taoistický mistr Mantak Chia ve své knize Rozvíjení mužské sexuální energie píše: „Sexuální esence je jediným zdrojem veškeré energie, která je k dispozici pro tvůrčí a myšlenkové pochody.“

Jak se v nás projevuje sexuální energie? Jsou to naše touhy, vášeň, láska, sexuální vitalita, a kreativita.

Princip jednání s tímto druhem energie je univerzální – kam směrujeme svou pozornost, tam proudí a narůstá naše energie. Uvědomění si pochodů sexuální energie v těle, pěstování sexuální přitažlivosti, přijímání svého těla, podpoření lehkého a kreativního stylu myšlení, zapojení hravého a tvůrčího přístupu do jakékoli činnosti umožňuje sexuální energii volně proudit a pomáhá nám zachovat tuto energii. 
 
Pokud potlačujete svou sexualitu, nepřijímáte své tělo a toužíte po dokonalejších formách, díváte se často na pornografii nebo unikáte a příliš se věnujete svým sexuálním fantaziím, přispíváte k tím k vyčerpávání sexuální energie z těla. Myšlení a váš přístup k životu ztrácejí na lehkosti, nedokážete zachovat svěží a radostný pohled na svět. Proces stárnutí v tomto případě probíhá o hodně rychleji.

Na mém tantrickém sezení navážete kontakt se sexuální energií. Naučíte se jí vnímat, cítit. Aktivujete a rozšíříte ji do každé buňky svého těla. Prožijeme sexualitu jako touhu ponořit se hluboko do světa vjemů.
Mé ruce vás dostanou do hlubokých vibrací uvolnění, vzrušení, sebelásky, vděčnosti a přiblížíte si energií orgasmu jako jednoho z nejmocnějších stavů sexuální energie.


„Krása, nadšení a vášeň jsou podstatou sexuality.“