Masáž prostaty - detailní průběh i skrytá tabu

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána také mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve a její masáž přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky, které jsou pro většinu mužů zatím neznámé. Její stimulace má doslova léčivé účinky. Pomáhá předcházet rakovině prostaty či jejímu zbytnění a s ním souvisejícím poruchám erekce. Vede muže k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění a schopnosti rozvíjet prožívání přijímající role. I přes všechny pozitivní účinky, které masáž prostaty bezesporu má, ji zatím jen málo mužů vyzkoušelo. Jaká jsou tabu okolo masáže prostaty, jak vlastně masáž prostaty probíhá a proč je tak těžké si o ni říct např. partnerce? Čtěte více!


Masáž prostaty detailní průběh

Masáž prostaty začíná z vnějšku, jako masáž hráze (místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru) a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor za použití jemného masážního oleje nebo lubrikantu. Při vnitřní masáži se kvůli hygieně používá jemná latexová rukavička. Masáž prostaty však neprobíhá ve vzduchoprázdnu, ale její součástí je smyslná tantrická masáž celého těla, které se tak krásně uvolní a pro tuto masáž připraví. Během masáže vznikne intimní a důvěrná atmosféra, takže postupně odpadne případný stud či rozpaky. Masáž prostaty by neměla být bolestivá, protože masérka postupuje pomalu a napřed celý zadeček i anální otvor na masáž připraví. Teprve když je celá oblast dobře uvolněná, pokračuje masérka v přímé stimulaci. V rámci tantrické masáže „De Luxe“ využívá navíc účinků teplých lávových kamenů, zejména v oblasti zadečku, beder a zad. Masáž prostaty lze nejlépe přijímat v poloze na břiše, ale lze ji během masáže zařadit vícekrát, tedy i jako součást intimní masáže lingamu (souběžně) v poloze na zádech. Masáž prostaty je jedinečná tím, že masérka převezme aktivní roli a probouzí pocit, že se můžete plně oddat do jejích rukou a na vše ostatní zapomenout. Je dobré při ní dát volný průchod svému tělu a pokud chce vydávat zvuky, nechat jej je vydávat. Někdo si např. v průběhu masáže potřebuje chvíli kleknout či hýbat zadečkem.
 

Masáž prostaty a její tabu

 

Řada mužů má strach, že když se jim masáž prostaty zalíbí, znamená to, že mají tendence k homosexualitě. Skutečnost je ale taková, že to spolu vůbec nesouvisí. Jelikož jsou muži často v sexu dominantnější, může být masáž prostaty cestou, jak role trochu obrátit. I muži mají potřebu, aby si je občas žena podmanila a dělala si s nimi co chce. Tyto potřeby jsou zcela legitimní a vypovídají pouze o tom, že jste normální a potřebujete v životě zažívat různé role!
Pro některé muže je masáž prostaty tajnou touhou, o kterou se však stydí požádat svou partnerku. Toto tabu je často založeno na pocitu špinavosti či strachu, že to partnerku znechutí. Proto je u této masáže důležitá hygiena (latexová rukavička), zpravidla není potřeba žádná speciální příprava či čištění (pokud vaše tělo funguje v pravidelných vylučovacích rytmech). Nedoporučuje se také jíst pokrmy, které způsobují plynatost. Problém může být strach partnerky, že nebude vědět jak na to. Pokud je pro oba z vás masáž prostaty novinkou, je lepší ji napřed vyzkoušet se zkušenou ženou, např. v rámci tantrické masáže a pak partnerce detailně vysvětlit , co potřebujete. Otevřenost je v tomto případě na místě!

 

Když to poprvé nevyjde …

Jako se vším v životě, někdy se stane, že na nějakou věc prostě nejsme připraveni a náš zážitek není takový, jak jsme očekávali. Často se pak zavřeme a nejsme ochotní to už znova zkusit. Podvědomě se tím bráníme dalšímu zklamání. Masáž prostaty je velmi citlivou záležitostí a někdy stane, že první zážitek není takový, jaký by mohl být. Na vině jsou různé strachy a vědomá i nevědomá tabu, a tak je potřeba naučit se tuto masáž přijímat. Někdy to jde hned napoprvé a někdy je potřeba postupovat po malých krůčcích, získávat důvěru k masérce, uvolňovat obavy a zvykat naše tělo na něco nového. Když vytrváte, stane se pro vás masáž prostaty extatickým a hluboce uvolňujícím zážitkem. Jen si k ní někdy musíte prošlapat cestu. Ze zkušenosti mnoha mužů ale můžeme říct, že to stojí za to. Dobrá masáž prostaty je léčivou cestou k přijímajícím, hlouběji ukrytým částem vás samých.

 
Prostatu je možné zahrnout do masáže za příplatek 500 Kč.